Fansa Tourism

+90 212 635 04 05

Fansa Tourism

+90 212 635 11 51

Gemi ve Yat

yat11

Verdiğimiz Hizmetler

Panaromik Özel Boğaz Turları

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridinin eşsiz güzelliğini keşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar sunmak için özel bir rota izleyecek ve bol bol fotoğraf çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi gibi asırlara şahitlik etmiş onlarca esere en güzel gözüktükleri yerden bakacaksınız. Hele bir de gün batımını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir manzara ile karşılaşacağınızı söyleyebiliriz.

Panaoramik boğaz turlarını ailenizle veya arkadaşlarınızla yaptığınızda çok memnun kalacağınıza eminiz. Ayrıca şehir dışından veya yurt dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ağırlamak için tekne kiralamak hem büyük bir jest hem de misafirleriniz için unutulmaz bir deneyim olacaktır.

img_1500-2  10891571_807390572665356_7189676362705574219_n

 

 Özel Tekne ile İstanbul Adalar Turu 

İstanbul’un yanı başında ama İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Boğaz’dan geçip Adalar’a doğru lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği içeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.  Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

İsterseniz Adalar’da inip burada zaman geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştürün.

 

Teknede Evlenme Teklifi

Evlenme teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde kusursuz şekilde planlanmış farklı paketler önererek, mükemmel bir şekilde teklifinizi gerçekleştirmek üzere birçok alternatif sunuyoruz.

Asya ve Avrupa kıtasının buluşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Farklı fiyat ve içeriklerdeki yatta evlenme teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz de yine bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

 

Teknede Doğum Günü Kutlama

İsterseniz sevdiğiniz ile baş başa romantik bir doğum günü geçirebilir ya da kalabalık grubunuz ile yatta doğum günü partisi verebilirsiniz.

Yatınızı kiralayıp Boğaz Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir müzik eşliğinde size özel bir doğum günü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta Boğaz’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza muhteşem bir ortamda girebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir doğum günü yapabilir ve doğum günü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, fasıl, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

Aklınızdaki doğum günü kutlamasını bize söylemeniz yeterli biz tüm organizasyonu sizin için ayarlıyor ve size unutulmaz bir doğum günü yaşatıyoruz.

 

file-7-11-2016-14-11-21 unnamed-serefe

Özel Teknede Yemek Organizasyonu

Yemek için sabit bir restoranda olmak yerine yatta yemek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yemekleri sürekli değişen büyüleyici bir manzara eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik boğaz turunuzu yaparken yemek servisiniz başlayacak.

Ve diğer tüm tekne organizasyonlarınız..

Tüm etkinliklerinizi Fansa Tour kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, 5 çayı gibi organizasyonlarınızda da başvurabileceğiniz adres oluyoruz.

© Tüm hakları Saklıdır Fansa Tourism Planet WWW
Ar En Tr