Fansa Tourism

+90 212 635 04 05

Fansa Tourism

+90 212 635 11 51

Ticari Hizmetler

TİCARİ

Hizmetimizi Diğerlerinden Ayıran Şey, Farklı Coğrafi Bölgeler ve

Pazarlar Hakkında Derin Uzman Bilgisi Sunabilme Kabiliyetimizdir.

 

 

Global ve Yerel Uzmanlık

 

 

FANSA TOURİSM’in Pazarlama Müdürleri’nin her biri, farklı deniz aşırı pazarları ve belirli ticaretlerin dinamikleri hakkında derin bir anlayışa sahiptir. Bu uzmanlık, onların yükünüzün taşınmasını etkileyen faktörlerle ilgili pazara özel yerel görüş ve tavsiye sunabilmelerini sağlar. Buna şunlar dahil olabilir:

  • TİCARET KOŞULLARI
  • TAŞIMA KARGO
  • GEREKLİ TÜM TİCARİ TALEP VE İHTİYAÇLAR
  • TÜM İLGİLİ GÜMRÜK VE TAŞIMA PROSEDÜRLERİ
  • SİZİN TALEPLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
  • HIZLI VE MUTLAK ÇÖZÜM

Dolayısıyla, ister ithalat, ister ihracat yapıyor olun, FANSA ile çalışmak sizi rekabetçi fiyatlar ve taşıma süreleri sunmaya kendini adamış 150’den fazla ülkede 315 limana 200 global rota planlayan uzman kardoya bağlanacaktır

İhtiyaçlarınıza özel hizmet

Tüm bu uzmanlık ve kapasiteyle birlikte rakipsiz müşteri hizmetleri de gelmektedir. Verimli, uzun vadeli bir ortaklık geliştirmek üzere ihtiyaçlarınızı anlamak için çok çalışacağız.

FANSA TOURİSM’de tek tip bir yaklaşıma sahip değiliz. Şirketinizdeki gelişmelere yakın olarak, hizmetlerimizi değişen ihtiyaçlarınıza göre geliştirebileceğimize inanıyoruz. Bu şekilde, göndermek istediğiniz şey ne olursa olsun, onu nereye göndermek isterseniz isteyin, gerçek anlamda ihtiyaca özel hizmetler sunmaya devam edebiliriz.

Daha fazla bilgi için Ve ihtiyaclarınız için :   AYDOĞAN FANSA ile mutlaka iletişime geçiniz.

© Tüm hakları Saklıdır Fansa Tourism Planet WWW
Ar En Tr